Średzka komenda policji zaprasza

środa, 24 październik 2018 10:40 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj, do godziny 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych służbą w policji do Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej.

Osoby, które chciałyby związać swoje życie zawodowe z policją, będą mogły uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata, a także złożyć dokumenty.

W tym dniu dyżur będzie pełnić pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 29), tel. 71/396-75-09. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji, które nie mają możliwości przyjścia w godzinach pracy urzędu.

Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty.

Zapraszamy również codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Więcej informacji TUTAJ

Oficer Prasowy KPP w Środzie Śląskiej

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +3 Patryk
Juz tonacy sie brzytwy chwyta. Moze lepiej powiesic przed Komenda lep na ludzi i kto przejdzie czy z Lipowej czy tez inny ludek to go cap u do srodka w mundur paleczke do reki i na ulice robic tlum
2018-10-24 12:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież