Straż miejska nie pełniła służby w tym czasie

wtorek, 09 kwiecień 2019 12:32 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W odpowiedzi na informację, jaka ukazała się na stronie gazety Roland 7 kwietnia w sprawie leżącej osoby na ławce, pragnę poinformować, iż Straż Miejska w Środzie Śląskiej, w soboty i niedziele pełni służbę na II i III zmianach tj. w godz.: od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 06:00.

Straż Miejska nie pełni służby na I zmianach i nigdy taka służba nie była potrzebna. Zdarzenie miało miejsce od godz. 12:00 do godz. 14:20, z przerwami. Funkcjonariusze rozpoczęli służbę od godz. 14:00, po krótkiej odprawie i przebraniu się o godz. 14:20 podjęli interwencję i w/w mężczyznę ,po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego, doprowadzili do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę. 

Jeżeli widok leżącej osoby na ławce bardzo zbulwersował kogoś, zawsze była możliwość powiadomienia o takiej sytuacji Komendy Powiatowej Policji.  Funkcjonariusze KPP na pewno podjęliby stosowne czynności wobec tej osoby.

Komendant Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

No oni są od wypisywania mandatów za brak opłaty parkingowej nie od tego....

This comment was minimized by the moderator on the site

"Straż Miejska w Środzie Śląskiej, w soboty i niedziele pełni służbę na II i III zmianach tj. w godz.: od 14:00 do 22:00 i od 22:00 do 06:00" tylko ciekawe poco? Spać w domu im nie dają?

This comment was minimized by the moderator on the site

Sory poległem

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację