Strażnicy miejscy z wizytą w przedszkolu

środa, 31 październik 2018 20:02 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)
W drugiej połowie października przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej odwiedzili strażnicy miejscy.
 
Podczas kilku spotkań, które miały miejsce w przeciągu paru dni pracownicy straży miejskiej odwiedzili wszystkie grupy i przekazali dzieciakom wiele cennych informacji. Pogadanki, które dotyczyły zachowania na jezdni bardzo się wszystkim podobały.
 
Strażnicy przynieśli ze sobą samochodziki, znaki drogowe i sygnalizację świetlną, aby móc bardzo dokładnie przedstawić dzieciakom co można, a czego nie można robić prowadząc auto lub w jaki sposób zachowujemy się na drodze będąc przechodniem.
 
Wszystkie spotkania były niezwykle ciekawe, a zarazem prowadzone w sposób bardzo dostępny i przyjazny dzieciom. W imieniu wszystkich przedszkolaków bardzo dziękujemy naszej średzkiej Straży Miejskiej i zapraszamy częściej :)
 
 
Urszula Trawińska
Ostatnio zmieniany środa, 31 październik 2018 22:47

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież