Świąteczny prezent dla straży z Bukówka

środa, 02 styczeń 2019 11:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Okres świąteczny to czas, w którym otrzymujemy prezenty. Ci, którzy służą nam swoją pomocą niemalże codziennie również otrzymali podarki, które ułatwią im pracę.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukówku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, otrzymała od Gminy Środa Śląska prezent - dwa zestawy  cylindrów rozpierających (rozpieraczy kolumnowych) wraz z wymiennymi końcówkami marki WEBER - informują strażacy z Bukówka.

Sprzęt został sfinansowany z dotacji otrzymanej od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu pn. „Poprawa Bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2018” oraz z wkładu własnego jednostki OSP Bukówek. Jego wartość to ponad 22 tys. złotych.

- Dziękujemy bardzo Gminie Środa Śląska oraz wszystkim, którzy przyczynili się do wzmocnienia potencjału ratowniczego OSP Bukówek – podkreślają strażacy.

(kb) / fot. OSP Bukówek

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież