Szukasz przyjaciela? Znamy idealnych kandydatów

sobota, 17 listopad 2018 16:31
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pluto to pies w wieku 6 lat. Musiał opuścić swój dotychczasowy dom, ponieważ jego ukochana Pani ze względu na swój wiek i choroby nie była w stanie się już nim dłużej opiekować.

- W stosunku do pracowników weterynarii jest grzeczny, jednak nie wiadomo jak się zachowuje w obecności innych zwierząt. Jest niekastrowany - informuje Urzad Mijeski w Środzie Śląskiej.

- Z kolei młody kocurek w wieku około 5 miesięcy także szuka domu. Jest bardzo sympatyczny. Został już zaszczepiony - wyjaśniają urzędnicy.

Więcej informacji na temat zwierzaków można uzyskać w Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej przy ul. Targowej 3, numer telefonu: 71 317 35 37. 

Gmina oferuje swoją pomoc w pokryciu kosztów szczepienia i kastracji.

(rol) fot. ug

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież