W Kostomłotach zebrano ponad 32 tysiące złotych na rzecz WOŚP!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 15:08 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczorajszy dzień spędziliśmy w towarzystwie wielu wolontariuszy 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od rana podążali oni także ulicami gminy Kostomłoty, aby dać możliwość mieszkańcom wsparcia akcji.

Z kolei z organizatorami i młodymi artystami spotkaliśmy się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie była okazja obejrzeć piękne występy i odbyły się liczne licytacje WOŚPowych gadżetów oraz podarowanych przedmiotów przez sponsorów.

W sztabie Kostomłoty zebrano ponad 32 tysiące złotych i trzeba przyznać, że to naprawdę imponująca kwota! Tu także należą się gratulacje.

(kb) / fot. kb, GOK Kostomłoty

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 styczeń 2019 15:10

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież