W najbliższą sobotę Zażynki Wraków w Brodnie

środa, 21 sierpień 2019 20:20 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Turystyka Dróg Gruntowych 4x4, Dom Kultury w Środzie Śl. oraz Sołectwo Brodno 24 sierpnia organizują wyścigi wraków. Na linii startu ustawi się kilkadziesiąt samochodów, których stan  pozwala na jazdę polskimi drogami.

Na terenie wydarzenia spotkamy nietypowe konstrukcje pojazdów, poczujemy zapach palonej gumy oraz ryk silników.  O bezpieczeństwo podczas wydarzenia zadbają miejscowi strażacy, którzy o godzinie 11:00 zaprezentują pokaz wozów strażackich. 

Zapisy odbywają się na stronie wydarzenia na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/events/881994992164639/permalink/882004942163644/

Ilość miejsc ograniczona.

W programie imprezy - piana, kurtyna wodna, pokaz ratownictwa oraz wiele innych atrakcji.

Nie zabraknie oczywiście bufetu, a o godzinie 19:00 rozpocznie się zabawa taneczna, która jak informują organizatorzy potrwa do białego rana.

(kb)

Komentarze (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak widać ORMO czuwa. A np dożynki mogą się odbyć ? Pozwolisz? To też imprrza masowa. Czy może zawiadomić Policję i Ministerstwo ? Człowieku idż na piwo, zjedz kiełbę z grila i wyluzuj.

This comment was minimized by the moderator on the site

" organizują wyścigi WRAKÓW. Na linii startu ustawi się KILKADZIESIĄT samochodów, których STAN POZWALA NA JAZDĘ POLSKIMI DROGAMI". Ha Ha Ha. Wrak może poruszać się po Polskich drogach? Oby rozum przewyższył ludzką głupotę i lekkomyślność. Najpierw pomyślcie zanim cokolwiek zrobicie. Jak dojdzie do nieszczęśliwego wypadku to kto poniesie odpowiedzialność, pan SOŁTYS, a może Dom Kultury ? Mam nadzieję, że średzka Policja zainteresuje się...

" organizują wyścigi WRAKÓW. Na linii startu ustawi się KILKADZIESIĄT samochodów, których STAN POZWALA NA JAZDĘ POLSKIMI DROGAMI". Ha Ha Ha. Wrak może poruszać się po Polskich drogach? Oby rozum przewyższył ludzką głupotę i lekkomyślność. Najpierw pomyślcie zanim cokolwiek zrobicie. Jak dojdzie do nieszczęśliwego wypadku to kto poniesie odpowiedzialność, pan SOŁTYS, a może Dom Kultury ? Mam nadzieję, że średzka Policja zainteresuje się tematem póki nie jest jeszcze za późno !

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

News przyjdź na boisko do ludzi, a nie siedzisz w domu i afery szukasz ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Ale kąsa pewnie fan Unia Przygody?

This comment was minimized by the moderator on the site

A g....no cie obchodzi

This comment was minimized by the moderator on the site

A czy Policja Średzka o tym wydarzeniu wie ? To podchodzi pod imprezę masową !

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację