W okolicy Bukówka dachowało auto

piątek, 02 marzec 2018 19:55 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W okolicach Bukówka samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie dachował. Na miejscu działania prowadziły trzy zastępy straży pożarnej.

 

Do zdarzenia doszło 28 lutego po godzinie 22 w okolicach Bukówka. Samochód osobowy marki Skoda Octavia wypadł z drogi, a następnie dachował w przydrożnym rowie. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej.

- Kierowca samodzielnie opuścił pojazd. Nie wymagał pomocy medycznej – wyjaśnia Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a także na odłączeniu akumulatora w pojeździe – dodaje.

Straty w wyniku zdarzenia oszacowano wstępnie na dwa tysiące złotych.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 18:10

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież