W średzkim domu kultury zasłabły trzy dziewczynki

środa, 21 marzec 2018 13:32 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przed chwilą w Domu Kultury w Środzie Śląskiej, podczas uroczystości z okazji pierwszego dnia wiosny, zasłabły trzy dziewczynki.

 

Na miejscu jest już pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Jak poinformowała nas jedna z nauczycielek zasłabły trzy uczennice, którym obecnie udzielana jest pomoc medyczna.

Uczniów i nauczycieli ewakuowano z budynku.

Więcej informacji wkrótce.

(red) fot. wk

 

 

 

 

 

 

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:27

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież