Wciąż nieznana jest tożsamość osoby, która zginęła w wypadku

środa, 10 październik 2018 15:44
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy wczoraj, o godzinie 19:30 na 72 km drogi krajowej nr 94 (pomiędzy miejscowościami Źródła - Komorniki), doszło do potrącenia pieszego ze skutkiem śmiertelnym.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 28-letni mieszkaniec Wrocławia, jadąc od strony Wrocławia w kierunku Środy Śląskiej, potrącił nieznaną osobę. Policjanci na miejscu wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, z udziałem biegłego. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Wciąż ustalana jest tożsamość osoby, która została śmiertelnie potrącona. Wiemy jedynie, że jest to mężczyzna – informuje asp. sztab Marta Stefanowska rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Kierujący samochodem ciężarowym został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że ofiara przed potrąceniem znajdowała się na środku jezdni. Mężczyznę najpierw potraciła ciężarówka, a później kilka samochodów przejechało po jego ciele...

(kb) fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 15:51

Komentarze  

Permalink +3 Danuta
Dziwi mnie bardzo, dlaczego nikt jeszcze nie sporzadzil jego portretu i nie wystawil w gazecie czy nawet tablicach ogloszeniowych.
2018-10-12 12:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Arek
W ten dzień po godzinie 16 wracałem z Wrocławia do Środy...za Żarem jeszcze przed "tekturą" tworzył się c o chwile niezły korek...jak się okazało szedł sobie jegomość nie poboczem tylko po jezdni asfaltem jakieś 0,5 - 1m od krawędzi i wszystko miał w czterech literach. Każde auto nawet osobowe musiało przepuszczać pojazdy z przeciwka bo nie można było go bezpiecznie ominąć. Ani chybił, że to ten sam...Akurat czasowo tyle by mu zeszło dotrzeć za Źródła... Gość zarośnięty z z bujnymi włosami lekko szpakowaty, wyglądał jakby był bezdomnym
2018-10-11 17:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 deacon86
Być może jest to ktoś pochodzenia Ukraińskiego,w Środzie i okolicach nie brakuje ich.
2018-10-10 18:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 VIKI
Bardzo Możliwe Że To Obcokrajowiec
2018-10-10 18:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież