Wciąż nieznana jest tożsamość osoby, która zginęła w wypadku

środa, 10 październik 2018 15:44 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak już informowaliśmy wczoraj, o godzinie 19:30 na 72 km drogi krajowej nr 94 (pomiędzy miejscowościami Źródła - Komorniki), doszło do potrącenia pieszego ze skutkiem śmiertelnym.

- Kierujący samochodem ciężarowym marki Scania, 28-letni mieszkaniec Wrocławia, jadąc od strony Wrocławia w kierunku Środy Śląskiej, potrącił nieznaną osobę. Policjanci na miejscu wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, z udziałem biegłego. Pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym. Wciąż ustalana jest tożsamość osoby, która została śmiertelnie potrącona. Wiemy jedynie, że jest to mężczyzna – informuje asp. sztab Marta Stefanowska rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Kierujący samochodem ciężarowym został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy.

Z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że ofiara przed potrąceniem znajdowała się na środku jezdni. Mężczyznę najpierw potraciła ciężarówka, a później kilka samochodów przejechało po jego ciele...

(kb) fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany środa, 10 październik 2018 15:51

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Dziwi mnie bardzo, dlaczego nikt jeszcze nie sporzadzil jego portretu i nie wystawil w gazecie czy nawet tablicach ogloszeniowych.

This comment was minimized by the moderator on the site

W ten dzień po godzinie 16 wracałem z Wrocławia do Środy...za Żarem jeszcze przed "tekturą" tworzył się c o chwile niezły korek...jak się okazało szedł sobie jegomość nie poboczem tylko po jezdni asfaltem jakieś 0,5 - 1m od krawędzi i wszystko miał w czterech literach. Każde auto nawet osobowe musiało przepuszczać pojazdy z przeciwka bo nie można było go bezpiecznie ominąć. Ani chybił, że to ten sam...Akurat czasowo tyle by mu zeszło dotrzeć za Źródła... Gość zarośnięty z z bujnymi włosami lekko szpakowaty, wyglądał jakby był bezdomnym

This comment was minimized by the moderator on the site

Być może jest to ktoś pochodzenia Ukraińskiego,w Środzie i okolicach nie brakuje ich.

This comment was minimized by the moderator on the site

Bardzo Możliwe Że To Obcokrajowiec

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację