Włamywacze i złodzieje w rękach policji

środa, 28 listopad 2018 15:29
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzcy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn w związku z licznymi przestępstwami przeciwko mieniu, dokonywanymi na terenie całego powiatu średzkiego.

- W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, a następnie zatrzymali trzy młode osoby podejrzewane o szereg włamań i kradzieży, do jakich doszło br. na terenie powiatu średzkiego. Do policyjnego aresztu trafili mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Policjanci udowodnili zatrzymanym m.in. włamanie do świetlicy wiejskiej, skąd ukradli sprzęt muzyczny oraz grzejniki. Łupem mężczyzn padły również rowery, motorower, akumulatory, agregat prądotwórczy oraz paliwo. Sumę strat, jaką swoim działaniem spowodowali zatrzymani, oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych.

- Jak ustalono, zatrzymani dopuszczali się czynów przestępczych na terenie całego powiatu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im łącznie 10 zarzutów. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności - podkreśla policjantka.

(rol/ms) fot. policja / zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +5 Andrzej
A co z dilerami i Salonikami gier nielegalnych ,które funkcjonują w naszym mieście ,kiedy nasi rządzący nowi-starzy radni wezmą się za to dziadostwo??
2018-11-28 22:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 elek
co minusujecie ma racje gadzio
2018-11-28 22:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 do de
tacy złodzieje jak z koziej *** trąba co to za fanty ?????
2018-11-28 18:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 mo
no tu juz mamy komplet- porywcze , wyłudzacze już siedzią a teraz następni za kratki :zzz
2018-11-28 15:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież