Włamywacze i złodzieje w rękach policji

środa, 28 listopad 2018 15:29 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzcy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn w związku z licznymi przestępstwami przeciwko mieniu, dokonywanymi na terenie całego powiatu średzkiego.

- W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili, a następnie zatrzymali trzy młode osoby podejrzewane o szereg włamań i kradzieży, do jakich doszło br. na terenie powiatu średzkiego. Do policyjnego aresztu trafili mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Policjanci udowodnili zatrzymanym m.in. włamanie do świetlicy wiejskiej, skąd ukradli sprzęt muzyczny oraz grzejniki. Łupem mężczyzn padły również rowery, motorower, akumulatory, agregat prądotwórczy oraz paliwo. Sumę strat, jaką swoim działaniem spowodowali zatrzymani, oszacowano na kwotę ponad 17 tysięcy złotych.

- Jak ustalono, zatrzymani dopuszczali się czynów przestępczych na terenie całego powiatu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im łącznie 10 zarzutów. Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności - podkreśla policjantka.

(rol/ms) fot. policja / zdj. ilustracyjne

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

A co z dilerami i Salonikami gier nielegalnych ,które funkcjonują w naszym mieście ,kiedy nasi rządzący nowi-starzy radni wezmą się za to dziadostwo??

This comment was minimized by the moderator on the site

co minusujecie ma racje gadzio

This comment was minimized by the moderator on the site

tacy złodzieje jak z koziej *** trąba co to za fanty ?????

This comment was minimized by the moderator on the site

no tu juz mamy komplet- porywcze , wyłudzacze już siedzią a teraz następni za kratki :zzz

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację