Wspólne kolędowanie w muzealnym Zaułku Bożonarodzeniowym

czwartek, 27 grudzień 2018 13:04 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 03 styczeń 2019 14:24

Komentarze  

Permalink 0 ewa
a czemu muzeum nie informuje kto będzie kolędował ? chyba nie dyrektor ? :-)
2018-12-28 11:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 marek
nie wiem czy dyr. będzie kolędował,ale wiem,że Piotrek zrobił wysmienity kapusniak-Okrasa mógłby mu co najwyżej kartofelków do zupy naobierać...:)
2019-01-03 19:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież