Wycieczka do "Lodziarni Wanda" i tajemnicze lochy

wtorek, 27 marzec 2018 11:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W marcu m.in. uczniowie klasy 3g z wychowawczynią Zofią Szerugą uczestniczyli w wycieczce do „Lodziarni Wanda” w Kątach Wrocławskich. Podczas wyprawy dzieci nie tylko skosztowały smacznych lodów, ale miały również okazję zwiedzenia lochów.

 

13 marca klasa klasy 3g z wychowawczynią Zofią Szerugą i klasa 3I z wychowawczynią Ewą Kąkol ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej wzięły udział w wycieczce do „Lodziarni Wanda” w Kątach Wrocławskich.

- Wycieczkę rozpoczęliśmy od wejścia do zabytkowych podziemii, z którymi wiąże się legenda. Według niej, w lochach została uwięziona Wanda. Jednak w podziemiach nie odnaleziono jej śladów, jedynie przepisy na przepyszne lody – wyjaśniają nauczycielki. - Następnie obejrzeliśmy wszystkie etapy produkcji naturalnych lodów mlecznych i owocowych. Czekał na nas również słodki, lodowy poczęstunek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za miło spędzony czas! - dodają.

(red, akc), Fot. akc

 

Więcej zdjęć TUTAJ

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:10

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież