Wyjątkowa "lekcja" w średzkim przedszkolu

poniedziałek, 15 październik 2018 12:08 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

8 października do Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej przyjechał teatrzyk z Leszna.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem i przejęciem oglądały przedstawienie pt. "Dyzio na drodze". Tematem sztuki było bezpieczeństwo.

Na przedszkolnej scenie wystąpiło dwóch aktorów. Do pomocy artyści prosili młodych widzów, co bardzo podobało się wszystkim dzieciom.

Z tej niezwykle ciekawej lekcji każdy mógł wynieść wiele informacji dotyczących w jaki sposób powinniśmy zachować się na drodze.

Urszula Trawińska

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież