Wypadek na A4. Dwie osoby poszkodowane

środa, 24 październik 2018 12:50 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek, po godzinie 19:00, na autostradzie A4 w kierunku Legnicy, na wysokości miejscowości Piotrowice, doszło do wypadku drogowego.

Pas w kierunku Legnicy był całkowicie zablokowany na skutek zderzenia się samochodu osobowego marki Opel Vivaro oraz dwóch samochodów ciężarowych marki Iveco oraz Volvo. Łącznie samochodami podróżowało 7 osób, wszyscy opuścili pojazdy o własnych siłach. Wskutek wypadku poszkodowani zostali dwaj mężczyźni w wieku 21 oraz 55 lat.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy (poszkodowanym udzielono wsparcia psychicznego, zabezpieczono przed utratą ciepła oraz założono opatrunki), następnie przekazano zespołowi pogotowia ratunkowego. Straty oszacowano na około 60 tys. złotych – informuje Dariusz Domaradzki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. 24wroclaw.pl

 

Ostatnio zmieniany środa, 24 październik 2018 12:59

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież