Wypadek w Lasku - autem podróżowało 5 osób

poniedziałek, 25 czerwiec 2018 12:02 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś przed godziną 2 w nocy, Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Lasek (gmina Udanin).

 

Na miejsce zostały zadysponowane najbliższe jednostki straży pożarnej. W zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd, którym podróżowało 5 osób. Przyczyny wypadku są jeszcze nieznane i bada je policja.

Działania straży pożarnej to: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które zostały przekazane Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

(ws) fot. OSP Udanin

lasek2

lasek3

Ostatnio zmieniany wtorek, 17 lipiec 2018 00:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież