Zaginiony pies szczęśliwie powrócił do domu

niedziela, 15 lipiec 2018 20:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informowaliśmy dziś przed południem, wczoraj w Środzie Śląskiej zaginął biszkoptowy labrador. Dzięki naszej publikacji i pomocy Czytelników, pies szczęśliwie powrócił do domu.

 

Jak się okazało zwierzak trafił do Wrocławia (zaopiekowała się nim mieszkanka tego miasta, która zabrała psa ze sobą zaniepokojona jego losem), a dziś ok. godz. 20.00 został przekazany stęsknionej rodzinie, w imieniu której bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w jego odnalezieniu!

(red) fot. mh

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 22:48

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież