Zawody wędkarzy ze Środy Śląskiej. Kto "pobije" prezesa?

czwartek, 18 lipiec 2019 12:05 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Koło wędkarskie PZW Sazan w Środzie Śląskiej bardzo często organizuje zawody. Ostatnie odbyły się na "Kajakach" w Środzie Śl. w nocy z 13 na 14 lipca. W konkurencji połowów spławikowo – gruntowych swoimi umiejętnościami pochwaliło się 36 wędkarzy.

Na brzegu akwenu o godzinie 18:00 "zanęcili", by później w skupieniu i z zaangażowaniem rozpocząć rywalizację. Każdy z uczestników przy użyciu innej metody, z inną zanętą oraz na dwie wędki starał się złowić największą rybę, by zdobyć I miejsce. I tak złowiono karpia, lina, leszcza oraz węgorza.

Najlepszymi w tych zawodach okazali się: Bielecki Henryk, Derda Mariusz, Konarski Kamil, Buczak Tadeusz, Serwa Robert. Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe, które wykorzystają  zapewne niejednokrotnie w swojej wędkarskiej pasji.

Jak mówią zgodnie członkowie koła był to przedsmak kolejnych zawodów, które odbędą się już z 27 na 28 lipca. Wtedy na "Kajakach" odbędą się zawody sumowe. 

W ostatnim czasie informowaliśmy o rekordowej rybie, którą złowił prezes koła Jerzy Durman - ważącego 36 kg i mierzącego 170 cm suma, stawiając tym samym poprzeczkę naprawdę wysoko. Kto wie może jeszcze w tym sezonie komuś uda się pobić ten wynik?

(kb) / fot. kb

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Banda komu how i złodziei z PZW

This comment was minimized by the moderator on the site

A który to sum bo po wąsach nie poznaję...

This comment was minimized by the moderator on the site

Nikt bo bierze za pazucha

This comment was minimized by the moderator on the site

no prezes wymiatasz ;-)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację