Znaleziono niewybuch w Bogdanowie

sobota, 04 sierpień 2018 10:40 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o znalezieniu niewybuchu z II wojny światowej w miejscowości Bogdanów w gminie Kostomłoty. 

- W Bogdanowie wyciągnięto pocisk z drugiej wojny światowej. Straż z Bogdanowa i policja zamknęła ruch przez most na drodze do Bukowa - poinformował nas czytelnik.

- Na miejscu działania zabezpieczające miejsce zdarzenia prowadzi zastęp straży porażanej oraz policja. Dziś saperzy mają zabezpieczyć ładunek wybuchowy - informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

 Więcej informacji wkrótce. 

(kb) fot. zdj. ilustracyjne / wikipedia

 

Ostatnio zmieniany sobota, 04 sierpień 2018 16:44

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież