Zostawili córkę samą w mieszkaniu

poniedziałek, 18 luty 2019 10:42 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W jedynym z mieszkań, w budynku wielorodzinnym w Środzie Śląskiej przy ulicy Świdnickiej, rodzice pozostawili córkę samą w mieszkaniu.

Kiedy wrócili, po chwili „dobijania się” do mieszkania, nikt nie odpowiadał. Wystraszeni rodzice wezwali na pomoc strażaków.

Po wejściu na drabinę i nieudanej próbie kontaktu, strażak wybił okno. Dostając się do wnętrza mieszkania otworzył drzwi.

-  Jak się okazało córka spała i nie słyszała pukania do drzwi – wyjaśnia Dariusz Domaradzki, rzecznik  prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 luty 2019 16:04

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

A ta córka to miała ile lat? 3, 5 a może 16? Skoro ta córka zamknęła drzwi od wewnątrz i rodzice musieli się dobijać, to chyba nie piszecie o zostawieniu niemowlęcia. A zatem o czym piszecie?

This comment was minimized by the moderator on the site

niemowlęcia na pewno nie ,ale skoro takie info dają to przynajmniej nieletnia , a wam co może jeszcze imie nazwisko datę urodzenia podawać i dokładny adres ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Sosno droga, nie chodzi o adres i PESEL, ale o to, czy tytuł, który w jakiś sposób piętnuje rodziców, jest adekwatny do zaistniałego zdarzenia.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację