środa 26.02.2020

Imieniny: Miroslawa Aleksandra

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kolejna dawka rozrywki zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin

Kolejna dawka rozrywki zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin

13.06. 2019

Wczoraj dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej po raz kolejny miały przyjemność oglądać przygotowany specjalnie dla nich spektakl.

Tym razem było to przedstawienie pt. „Rzepka” na podstawie wiersza Juliana Tuwima, w którym wystąpili rodzice przedszkolaków z grupy „Misie”. To już trzeci raz kiedy zagrali oni dla swoich dzieci, ale po raz pierwszy w średzkim Domu Kultury, co pozwoliło większej liczbie osób na uczestnictwo w tym wydarzeniu.

Chociaż utwór ten nie wymagał od naszych aktorów nauki tekstu na pamięć, to mimo to, można z pewnością powiedzieć, że rodzice, wykazali się swoimi zdolnościami aktorskimi, a na ich twarzach w ogóle nie było widać tremy czy chociażby najmniejszego zdenerwowania.

Przedszkolaki z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych bohaterów, którzy pojawiali się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców uzupełniały fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty, scenografia oraz wesoła muzyka.

Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich mam i tatusiów. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami, uśmiechem i fantastyczną atmosferą.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom - aktorom, którzy mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych, chętnie zaangażowali się w organizację tej wspaniałej muzyczno-teatralnej niespodzianki oraz gratulujemy kunsztu aktorskiego.

Małgorzata Raszewska

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

komnet internet

zuk baner

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

 

handlo trans

stihl

taxi stas

drewno kominkowe

 

hydrotech do gazety nowa reklama

pelka baner

Serwis

panele 5kw

allago reklama kino Obszar roboczy 1

0001