czwartek 12.12.2019

Imieniny: Dagmary Aleksandry

 
Nowa  kuchnia i stołówka w Szkole Podstawowej w Udaninie

Nowa kuchnia i stołówka w Szkole Podstawowej w Udaninie

19.09. 2019

Dzisiaj odbył się odbiór wyremontowanej kuchni i stołówki w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Udaninie.

W odbiorze uczestniczyli:  Wójt Gminy Wojciech Płaziuk, Sekretarz Gminy Andrzej Bielski, Kierownik USC Jan Podedworny, Kierownik referatu ds. środków zewnętrznych, promocji gminy i sportu Agnieszka Pichowicz, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Udaninie Bożena Basa oraz  Skarbnik Gminy Mieczysława Socha i Inspektor Nadzoru  Zbigniew Andruchów. 

Wykonawcą zadania był Pan Lesław Pokorski z Ujazdu Górnego. Prace remontowe obejmowały m.in. nowe posadzki żywiczne w kuchni i na zapleczu kuchennym, malowanie farbami emulsyjnymi pomieszczeń oraz wyburzenie części ściany i wstawienie drzwi przesuwnych, dzięki czemu powstała przestronna i przyjazna najmłodszym dzieciom stołówka. 

Na zrealizowanie zadania Gmina Udanin pozyskała środki z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w wysokości 80 000 zł. - przy wkładzie własnym Gminy Udanin 20 000 zł. Wartość robót budowlanych wyniosła 71 340 zł. 

W ramach zadania zostały zakupione także stoliki i krzesełka do stołówki oraz wyposażenie kuchni w profesjonalny sprzęt kuchenny t.j.:  patelnię elektryczną, obieraczkę do warzyw, warnik, kotleciarkę i wiele innych – wartość zakupów wyniosła 27 551,84 zł.

Gmina Udanin

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację