Okręg nr 1 - Sołectwo Miękinia ulice: Akacjowa, Dolnobrzeska, Kwiatowa, Krótka, Młyńska, Mrozowska, Osiedlowa, Piaskowa, Słoneczna, Świerkowa, Sportowa, Szkolna, Ulowa, Wiśniowa, Zielona, Zielone Łąki; przysiółek Klęka
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
1 | Rada Gminy Miękinia | 678 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 58 | Miękinia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SĄSIADAMI
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 36 | Miękinia |
Okręg nr 2 - Sołectwo Miękinia ulice: Boczna, Brzozowa, Górna, Chmielowa, Czysta, Jaśminowa, Jodłowa, Kościelna, Kościuszki, Kolejowa, Letnia, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Polna, Pocztowa, Sosnowa, Wiosenna, Zachodnia, Zaułkowa, Dębowa, Bukowa, Jesionowa, Lawendowa, Radosna, Spacerowa, Stalowa, Szczęśliwa, Wesoła, Wrocławska, Willowa
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
2 | Rada Gminy Miękinia | 915 | 1 | 4 | 4 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 36 | Miękinia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS NIEZALEŻNYCH
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 48 | Miękinia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 54 | Miękinia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Miękinia |
Okręg nr 3 - Sołectwo Lutynia ulice: Agrestowa, Bystrzycka, Brzozowa, Dębowa, Długa, Gałowska, Chabrowa, Jasna, Jagodowa, Jaworowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Leśna, Mokra, Malinowa, Ogrodowa, Piastowska, Południowa, Promienna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Radosna, Sucha, Szklarniowa, Szczęśliwa, Tęczowa, Wrocławska, Wspólna, Wschodnia, Wodna, Wierzbowa, Widokowa, Wrzosowa, Ziołowa
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
3 | Rada Gminy Miękinia | 570 | 1 | 3 | 3 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 60 | Lutynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 25 | Lutynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Lutynia |
Okręg nr 4 - Sołectwo Lutynia ulice: Czereśniowa, Działkowa, Jabłeczna, Jaśminowa, Kościelna, Kościuszki, Łąkowa, Morelowa, Magnoliowa, Nowa, Oliwkowa, Orzechowa, Partyzantów, Polna, Pionierów, Pogodna, Północna, Różana, Słonec zna, Spacerowa, Szkolna, Truskawkowa, Wróblowicka, Wietrzna, Wieżowa, Wiśniowa, Wiatrakowa, Zachodnia, Zielona
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
4 | Rada Gminy Miękinia | 774 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 37 | Lutynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 53 | Lutynia |
Okręg nr 5 - Sołectwo Mrozów
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
5 | Rada Gminy Miękinia | 885 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 41 | Mrozów |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 48 | Wojnowice |
Okręg nr 6 - Sołectwo Wilkszyn ulice: Aleja Dębowa, Dębowa, Bolesława Chrobrego, Borowikowa, Chabrowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Krótka, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Marszowicka, Makowa, Malinowa, Morelowa, Miłoszyńska, Parkowa, Pogodna, Północna, Poziomkowa, Pod Lasem, Radosna, Rumiankowa, Sportowa, Sezamkowa, Słoneczna, Św. Kazimierza, Św. Macieja, Św. Mikołaja, Św. Jacka, Św. Wacława, Św. Huberta, Św. Gerarda, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Piotra, Szczęśliwa, Truskawkowa, Trzech Króli, Wiśniowa, Wiosenna, Wiśniowogórska
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
6 | Rada Gminy Miękinia | 605 | 1 | 7 | 7 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MARTOWICZA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 40 | Wilkszyn |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 50 | Wilkszyn |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 32 | Wilkszyn |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 37 | Wilkszyn |
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 42 | Wilkszyn |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 42 | Brzezina |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 42 | Wilkszyn |
Okręg nr 7 - Sołectwo Wilkszyn ulice: Akacjowa, Boczna, Błotna, Główna, Graniczna, Końcowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Orzechowa, Orla, Platanowa, Polna, Poprzeczna, Przepiórcza, Spacerowa, Skowronkowa, Słowicza, Sokola, Szkolna, Św. Józefa, Wesoła, Wichrowa, Wilkszyńska, Wspólna, Zielone Wzgórze, Zachodnia, przysiółek Miłoszyn
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
7 | Rada Gminy Miękinia | 596 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 71 | Pisarzowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Wilkszyn |
Okręg nr 8 - Sołectwo Brzezinka Średzka, Sołectwo Lenartowice, Sołectwo Białków, Sołectwo Wilkostów, Sołectwo Czerna
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
8 | Rada Gminy Miękinia | 1086 | 1 | 4 | 4 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 30 | Lenartowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYBKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Brzezinka Średzka |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 51 | Brzezina |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 29 | Brzezinka Średzka |
Okręg nr 9 - Sołectwo Brzezina, Sołectwo Wojnowice
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
9 | Rada Gminy Miękinia | 839 | 1 | 3 | 3 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 40 | Brzezina |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 48 | Brzezina |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 31 | Brzezina |
Okręg nr 10 - Sołectwo Krępice, Sołectwo Żurawiniec
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
10 | Rada Gminy Miękinia | 750 | 1 | 3 | 3 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 58 | Krępice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 39 | Żurawiniec |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 54 | Krępice |
Okręg nr 11 - Sołectwo Gałów, Sołectwo Zakrzyce, Sołectwo Radakowice, Sołectwo Łowęcice
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
11 | Rada Gminy Miękinia | 936 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 54 | Gałów |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 68 | Radakowice |
Okręg nr 12 - Sołectwo Wróblowice
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
12 | Rada Gminy Miękinia | 663 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 51 | Wróblowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 43 | Wróblowice |
Okręg nr 13 - Sołectwo Pisarzowice, Sołectwo Prężyce, Sołectwo Gosławice
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
13 | Rada Gminy Miękinia | 879 | 1 | 4 | 4 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 44 | Prężyce |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MAJBRODY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Pisarzowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 40 | Pisarzowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 46 | Pisarzowice |
Okręg nr 14 - Sołectwo Księginice, Sołectwo Głoska, Sołectwo Zabór Wielki, Sołectwo Lubiatów
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
14 | Rada Gminy Miękinia | 939 | 1 | 2 | 2 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 76 | Głoska |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 26 | Głoska |
Okręg nr 15 - Sołectwo Źródła, Sołectwo Kadłub, Sołectwo Błonie
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
15 | Rada Gminy Miękinia | 761 | 1 | 3 | 3 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 41 | Źródła |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 72 | Brzezina |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
| 44 | Źródła |
Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl / data ostatniej aktualizacji: 18-09-2018 21:02