20-lecie firmy ANDRE-TECH

piątek, 14 wrzesień 2018 15:28 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Stało się. Firma ANDRE-TECH, która powstała w 1998 r., dziś wchodzi w wiek dojrzały. We wrześniu 2018 r. obchodzi 20-lecie istnienia.

20 lat to wystarczający okres, aby zdobyć doświadczenie, wiedzę, jakość usług i potencjał niezbędny do funkcjonowania firmy. Jestem przekonany, że te 20 lat było wykorzystane efektywnie.

Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w powiecie średzkim i w czołówce województwa dolnośląskiego zaszczepiliśmy w społeczności świadomość o ODNAWIALNYCH ŹRÓDŁACH ENERGII w tym POMPACH CIEPŁA.

W ostatnich pięciu latach zajęliśmy 1. MIEJSCE W POLSCE w sprzedaży i montażu szwedzkich - gruntowych i powietrznych POMP CIEPŁA. Na dzień dzisiejszy zamontowaliśmy ponad 800 szt. POMP CIEPŁA i wykonaliśmy własną wiertnicą ponad 80 km odwiertów.

Na utrzymanie pozycji lidera ma wpływ wykwalifikowana kadra pracowników oraz nasza wiedza techniczna poświadczona licznymi certyfikatami i dyplomami.

Dzięki tak licznym montażom ekologicznych urządzeń znacząco zmniejszyliśmy zanieczyszczanie środowiska w naszym rejonie.

Wielokrotnie braliśmy udział w targach branżowych w Polsce. Przez wiele lat uczestniczyliśmy w tematycznych szkoleniach (również za zagranicą), konferencjach z różnych dziedzin nowoczesnych technik grzewczych i wentylacyjnych.

Teraz sami szkolimy i wdrażamy nowe technologie wśród młodego pokolenia.
Dziękujemy za zaufanie.

Od 4 lat mieścimy się w Komornikach na Strefie Przemysłowej, a nasza siedziba to AKADEMIA ENERGII ODNAWIALNEJ – 1 W POLSCE SALON sprzedaży POMP CIEPŁA różnych producentów.

Ideą powstania obiektu biurowo - magazynowego było wykorzystania najnowocześniejszych  technologii pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej z różnych źródeł: gruntu, powietrza, słońca i wiatru.

Na potrzeby ogrzewania budynku o powierzchni 1200 m2 wykonaliśmy 800 mb odwiertów. Zasilają one gruntowe pompy ciepła w naszym salonie sprzedaży. Dolne źródło w postaci odwiertów wykorzystujemy w lecie do chłodzenia pasywnego, dzięki czemu regenerujemy odwiert i schładzamy biura w upalne dni.

W kaskadzie urządzeń, obok gruntowych, znajdują się także pompy powietrzne różnych producentów.

Jesteśmy zadowoleni z faktu, że zaufała nam tak duża ilość klientów, dla których zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy nowoczesne systemy grzewcze służące nie tylko do ogrzewania domu, ale również basenów oraz systemy rekuperacji, odkurzacze centralne i fotowoltaikę.

Cieszymy się, że wraz z naszym dwudziestoletnim jubileuszem, w Polsce wprowadzono PROGRAM CZYSTE POWIETRZE.

Jesteśmy na bieżąco z warunkami i wnioskami dotyczącymi uzyskania dotacji. Na pewno udzielimy naszym klientom wyczerpujących informacji oraz pomożemy w uzyskaniu dofinansowania.

20 lat to sporo czasu, minęło nie wiadomo kiedy. Były łatwe i trudne zadania, chwile radości i napięte sytuacje, dobre spotkania, dużo pracy i wyrzeczeń, ale przede wszystkim duże osiągnięcia. Nasz sukces to zasługa ludzi, zgranego, zaangażowanego w rozwój firmy zespołu.

Jestem im za to wdzięczny

Dziękuję rodzinie, pracownikom, partnerom, dostawcom, instytucjom oraz klientom za to, że obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem. Nasze dzieci – Dawid, Michał i Karol są motywacją do dalszego rozwoju firmy. 

Tomasz Andrełowicz – właściciel firmy
wraz z żoną Martą

--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---

Ostatnio zmieniany niedziela, 16 wrzesień 2018 16:06