Kolizja dwóch cystern. Straty około 100 tys.

środa, 21 marzec 2018 09:29 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj przed godziną 14 na terenie Środy Śląskiej doszło do kolizji dwóch cystern. Straty wstępnie oszacowano na 100 tys. złotych.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 marca o godzinie 13:44. Z informacji przekazanych w zgłoszeniu do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wynikało, że na skrzyżowaniu drogi na Roben z drogą 346 doszło do kolizji dwóch cystern.

- Wypadek na krzyżówce z Robenem. Światła zablokowane. Droga aż do Jugowca zablokowana – poinformował nas czytelnik.

Jak ustalono na miejscu, na skutek zderzenia dwóch cystern, jedna z nich, marki Volvo, wjechała do rowu. Druga z naczepą blokowała pas drogi. W cysternach przewożony był olej napędowy i mięso.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Środa Śląska, OSP Bukówek i wóz operacyjny – wyjaśnia st. sekc. Adam Krzyżanowski, dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.

Po przyjeździe policji, blokująca pas ruchu cysterna zjechała na boczną drogę.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe i wykluczeniu ewentualnych wycieków – wyjaśnia dyżurny.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:32

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież