Od jutra zapraszamy do średzkiego kina

czwartek, 09 sierpień 2018 16:02 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu weekendowy repertuar Kina Środa Śląska może przypaść do gustu najmłodszym, jak i starszym miłośnikom seansów na dużym ekranie.  

Od piątku do niedzieli obejrzeć będzie można 3 filmowe hity.

Najmłodszym (i nie tylko) polecamy "Iniemamocni 2" / dubbing / animacja / od lat: B.O / 125 min 

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoja karierę zawodowa, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a paczkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejsza. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cala rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych. Szanowni Państwo, w filmie „Iniemamocni 2” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsja fotogenną.

Na ekranie średzkiego kina zobaczymy także film akcji, w którym główną rolę ogrywa Dwayne Johnson. Zobaczyliśmy go w takich filmach jak "Szybcy i Wściekli", "Sztanga i Cash", a teraz można go podziwiać w produkcji pt. "Drapacz chmur" / napisy / akcja / od lat: 15 / 102 min 

Po wielkim sukcesie komedii „Agent i pół” (217 mln $) Rawson Marshall Thurber („Millerowie”) ponownie łączy siły z Dwaynem Johnsonem w filmie „Drapacz chmur”. Aktor wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców. Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

Wieczorami zapraszamy osoby od lat 15 na komedię pt. "Berek" / napisy / komedia / od lat: 15 / 100 min

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany. Oparta na prawdziwej historii komedia Berek pokazuje, jak daleko potrafią się posunąć niektórzy ludzie, aby odnieść upragnione zwycięstwo.

(kb/dk) fot. Kino Środa Śląska

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Niby tylko 3 filmy ale dla każdego coś miłego więc starczy. Może by się udało też robić w tygodniu seanse jakiś starszych tytułów z polskiego kina? Nie wiem jak wygląda kwestia praw autorskich i kosztów ale proszę pomyśleć o tym.

This comment was minimized by the moderator on the site

I bardzo fajny repertuar dla każdego. Jak widać da się załatwić tak żeby każdy miał coś dla siebie. Iniemamocni 2 to na pewno będę musiał obowiązkowo zabrać dzieciaki bo nie odpuszczą. Zresztą wszystkie propozycje są warte obejrzenia tym bardziej że sala jest klimatyzowana co ma swoje plusy w te upały

This comment was minimized by the moderator on the site

a ktoś wie czy w tym kinie jest klima?? jak nie ma to nie ide

This comment was minimized by the moderator on the site

Sala kinowa jest klimatyzowana. Zapraszamy w imieniu pracowników Cyfrowego Kina Środa Śląska.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację