Od jutra zapraszamy do średzkiego kina

czwartek, 09 sierpień 2018 16:02 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym tygodniu weekendowy repertuar Kina Środa Śląska może przypaść do gustu najmłodszym, jak i starszym miłośnikom seansów na dużym ekranie.  

Od piątku do niedzieli obejrzeć będzie można 3 filmowe hity.

Najmłodszym (i nie tylko) polecamy "Iniemamocni 2" / dubbing / animacja / od lat: B.O / 125 min 

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoja karierę zawodowa, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a paczkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejsza. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cala rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych. Szanowni Państwo, w filmie „Iniemamocni 2” znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsja fotogenną.

Na ekranie średzkiego kina zobaczymy także film akcji, w którym główną rolę ogrywa Dwayne Johnson. Zobaczyliśmy go w takich filmach jak "Szybcy i Wściekli", "Sztanga i Cash", a teraz można go podziwiać w produkcji pt. "Drapacz chmur" / napisy / akcja / od lat: 15 / 102 min 

Po wielkim sukcesie komedii „Agent i pół” (217 mln $) Rawson Marshall Thurber („Millerowie”) ponownie łączy siły z Dwaynem Johnsonem w filmie „Drapacz chmur”. Aktor wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców. Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

Wieczorami zapraszamy osoby od lat 15 na komedię pt. "Berek" / napisy / komedia / od lat: 15 / 100 min

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz ryzykują własną głową, pracą i związkami, aby wyeliminować pozostałych uczestników z gry, wykrzykując „berek!”. W tym roku gra zbiega się w czasie z weselem jedynego niepokonanego gracza, co wreszcie powinno uczynić go łatwym celem. Jednak on wie, na co się zanosi... i jest przygotowany. Oparta na prawdziwej historii komedia Berek pokazuje, jak daleko potrafią się posunąć niektórzy ludzie, aby odnieść upragnione zwycięstwo.

(kb/dk) fot. Kino Środa Śląska

Komentarze  

Permalink 0 HENRYK
Niby tylko 3 filmy ale dla każdego coś miłego więc starczy. Może by się udało też robić w tygodniu seanse jakiś starszych tytułów z polskiego kina? Nie wiem jak wygląda kwestia praw autorskich i kosztów ale proszę pomyśleć o tym.
2018-08-13 08:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Piter
I bardzo fajny repertuar dla każdego. Jak widać da się załatwić tak żeby każdy miał coś dla siebie. Iniemamocni 2 to na pewno będę musiał obowiązkowo zabrać dzieciaki bo nie odpuszczą. Zresztą wszystkie propozycje są warte obejrzenia tym bardziej że sala jest klimatyzowana co ma swoje plusy w te upały :)
2018-08-10 12:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 seba
a ktoś wie czy w tym kinie jest klima?? jak nie ma to nie ide
2018-08-09 17:21 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Dom Kultury
Sala kinowa jest klimatyzowana. Zapraszamy w imieniu pracowników Cyfrowego Kina Środa Śląska.
2018-08-10 09:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież