„Park to jedno wielkie śmietnisko” (list)

sobota, 11 sierpień 2018 17:44 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Witam. W załączniku przesyłam zdjęcia średzkiego parku. Jak widać jedno wielkie śmietnisko.

Nie można przejść, bo z ziemi sterczą tulipany z rozbitych butelek. Przesiaduje tam średzka młodzież i nie tylko. Wieczorami oraz w nocy są libacje, okoliczni mieszkańcy mają problem z zaśnięciem, uwagę zwrócić strach.

Ten park jest fajny. Mogłaby tam być piękna ścieżka spacerowa. Ostatnio młodzież paliła tam ognisko z plastikowych butelek, do którego dorzucono opakowania po dezodorantach. Przy takich upałach o pożar nie trudno.

Przydałyby się patrole policji oraz straży miejskiej, a także zainteresowanie gminy, aby coś z tym miejscem zrobić.

Czytelnik (dane do wiadomości redakcji)

Komentarze  

Permalink 0 Nie wazne
W każdym parku powinien być chociaż jeden toi toi np w tym parku z placem zabaw koło poczty
2018-08-15 17:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 parkowicz
podobna sytuacja jest w innych parkach tych bardziej odwiedzanych przez lokalna społeczność oraz turystów, z nóg zwala nieczynna fontanna wisienka na torcie w parku głównym, dlaczego nikt nie s tara się jej naprawić,pani Burmistrzu czekam na reakcje bo niebawem skończą się wakacje a rozpocznie się kampanie wyborcza i czym się pan pochwali 4 miesiące nieczynna fontanna a pan nic, niebawem panu podziękujemy i dzieci które przychodzą do parku wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd
2018-08-13 14:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 to widać
Ten pan jest nieudolny przez całą kadencję, a wy to zauważacie na koniec? Wczoraj na dożynki do Miękini nawet się spóźnił. Dobrze, że chociaż na obiad zdążył.
2018-08-12 09:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -6 wojt
Sebastianku, darowal byś sobie te żałosne komentarze, moze o powiatowym szpitalu którego nie ma być cos sensownego powiedział
2018-08-12 16:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Mirek
Skoro tak ci przeszkadza obecny rządzący to oddaj swój głos w wyborach na innego kandydata. Wybory będą lada moment i masz prawo zagłosować na kogo chcesz. Poza tym sam wystartuj i zobaczymy co zdziałasz w ciągu kadencji?
2018-08-13 08:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 hg
Pod topór poszła wierzba w rynku, ostatnio wycięto stuletnie olchy koło targowiska czas wziąć park na celownik.
A potem betonem wszystko zalać.
2018-08-11 22:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Annma
Akurat remont sredzkiego rynku byl rewelacyjnym pomyslem. Teraz jakos to wszystko wyglada bo wczesniej to byl tylko brud, smrod i menelnia.
2018-08-12 23:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jarek
Też uważam że remont rynku to była dobra inwestycja i dobrze zrobiono. Teraz rynek wygląda normalnie i się prezentuje jak należy. Jak brak ci drzew to zasadź w swoim ogródku czy parceli i po problemie. Ewentualnie zbierz mieszkańców i zgłoście to jako pomysł obywatelski.
2018-08-13 12:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Alibaba
A który to park,czyżby gdzieś koło Ratusza?
2018-08-11 20:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Witek
Jeśli chodzi o problem to faktycznie istnieje i jedyna szansa to załatwić to teraz przed wyborami. Po wyborach nie ma co liczyć na załatwienie problemu. Zresztą można teraz zażądać rozwiązania problemu a podczas wyborów odpowiednio zagłosować jeśli będzie brak reakcji ze strony władz.
2018-08-11 18:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież