Tak się kończy wakacje!

poniedziałek, 27 sierpień 2018 10:44
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj pomimo wielu imprez organizowanych w jednym czasie, udało nam się na chwilę odwiedzić uczestników Letniego Pikniku z okazji zakończenia wakacji, zorganizowanego  przez średzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.


Szczególnie na dzieci czekało wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, zamki, byk rodeo, kule wodne na Przystani Kajaki, bujak samochodzik oraz elektryczne pojazdy. Wiele osób, aby upamiętnić chwile dobrej zabawy korzystało z fotobudki.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się "mydlane miasteczko". Dzieciom szczególną frajdę sprawiało bieganie w bańkach, które rozbijały się o ich ciała. Starsze pociechy, z pomocą animatora, "zamykane" były w ogromnych bańkach.

Na gości czekały także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znalazły się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa.

Odbyły się także pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Gośćmi byli: Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadziła Ania Figarska.

Do dyspozycji był catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.

(kb) fot. kb

Komentarze  

Permalink +1 Wiola
Dzieciaki chyba najwięcej frajdy miały ale to w sumie dla nich w większości ta impreza. Zanim wrócą do szkoły zdążą jeszcze się wyszaleć bo do września trochę czasu jeszcze zostało.
2018-08-27 14:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Aneta
No to mamy intensywne zakończenie lata. A do wrześnie jeszcze trochę zostało więc się uda zahaczyć o parę innych imprez. Ten weekend był wyjątkowo zapełniony imprezami i oby tak dalej.
2018-08-27 12:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież