Z odmrożeniami kończyn trafił do szpitala

czwartek, 22 marzec 2018 13:31 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

50-latek był bez kurtki i butów – szedł w samych skarpetkach narażony na działanie niskich temperatur. Do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego policjanci udzielili mu niezbędnej pomocy.

 

- Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Dogowego w godzinach rannych patrolowali ulice miasta. Ich uwagę zwrócił mężczyzna, który wychodził z parku bez okrycia wierzchniego, w swetrze i… bez butów. Sprawiał wrażenie, że bardzo długo przebywał na zewnątrz, narażony na działanie niskich temperatur. Policjanci natychmiast udzielili mu niezbędnej pomocy. W radiowozie okryty kocem termicznym oczekiwał na przyjazd karetki pogotowia - informuje st. asp. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Policjanci podjęli próbę ustalenia tożsamości  mężczyzny, co było utrudnione z uwagi na to, że nie potrafił podać swoich danych osobowych, nie wiedział, gdzie się znajduje, mylił fakty.

- Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest trzeźwy i ostatecznie potwierdzili jego tożsamość. 50-latek został przekazany ratownikom medycznym, którzy stwierdzili odmrożenia kończyn i z uwagi na jego stan zdrowia przewieźli do szpitala we Wrocławiu - podsumowuje zdarzenie policjantka.

(rol/ms) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 01:11

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież