"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Zaproszenie na debatę społeczną w Środzie Śląskiej

piątek, 07 grudzień 2018 13:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów.

11 grudnia br. o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej przy Placu Wolności 5 odbędzie się debata społeczna z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

Jej celem jest przedstawienie i omówienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa seniorów, jak również podniesienie ich świadomości w zakresie istniejących zagrożeń i sposobów ich unikania. Ponadto omówione zostaną założenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, programu "Dzielnicowy bliżej nas" oraz aplikacji mobilnej "Moja Komenda" i "Blisko".

Będzie to okazja do porozmawiania o występujących problemach i znalezienia propozycji ich rozwiązania.

Dla wszystkich uczestników przygotowano kamizelki oraz elementy odblaskowe.

(ms)

phpThumb generated thumbnail

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 13:30

Komentarze  

Permalink +2 Zbyszko z Popaprańca
W ramach debaty wystąpią panowie Policjanci, którzy mieli służbę w dniu w którym UKRY urządzili sobie Sajgon i lali się w masowej bitwie jak Litwini z Krzyżakami pod Grunwaldem, a policja mimo że miała 3 min od komisariatu - przyjechała jak już było po zawodach i się rozeszli - ( w szwach ) ;-)
2018-12-09 10:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Draco
Super, ze jest debata, ale dlaczego w godzinach kiedy wszyscy zainteresowani w pracy, proponuje godziny 17, 18 lub sobota.
2018-12-07 17:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 senior
zamiast debat,poślij pan p. komendancie kilka razy w ciągu doby jakis patrol pieszy na miasto,zamiast do pizzerii...
2018-12-07 16:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież