Bal Gimnazjalistów ze Środy Śląskiej

sobota, 16 czerwiec 2018 12:56 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj gościliśmy na balu gimnazjalistów ze Środy Śląskiej zorganizowanym w hotelu Hellon. Uczniowie klas trzecich żegnali się z rokiem szkolnym 2017/2018, rozpoczynając tym samym nowy, kolejny etap w swoim życiu. 

 

Swoją uroczystość rozpoczęli polonezem, który wyszedł im doskonale. Nagrodzeni brawami, mieli powody do dumy. Prowadzący imprezę przywitali wszystkich gości bardzo serdecznie, zachęcając do dobrej zabawy.

Uczniowie podziękowali nauczycielom i dyrekcji szkoły za trud włożony w naukę i wychowanie pięknymi kwiatami, a rodzice za zaangażowanie oraz poświęcenie. Natomiast pani dyrektor, Alina Kargol za trzy wspaniałe lata, życząc uczniom powodzenia i dalszych sukcesów szkolnych oraz zawodowych. - Imprezę czas zacząć - dodała na zakończenie p. dyr.

Na początku oczywiście był czas na poczęstunek i zregenerowanie sił. Chwilę później odbyła się pamiątkowa sesja zdjęciowa wszystkich klas z wychowawcami, a po części oficjalnej długo wyczekiwana dyskoteka z DJ. 

My również życzymy wszystkim absolwentom świetnych wyników z egzaminów gimnazjalnych, przemyślanych decyzji przy wyborze szkół oraz wielu sukcesów zawodowych.  

(kb) fot. kb

IMG 2970

IMG 2953

IMG 2960

IMG 2941

IMG 2957

IMG 2938

IMG 2960

IMG 2969

IMG 2966

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież