poniedziałek 20.01.2020

Imieniny: Fabiana Sebastiana

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Jestem ciekaw, kto jest odpowiedzialny (list)

Jestem ciekaw, kto jest odpowiedzialny (list)

24.07. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Jestem ciekaw, kto jest odpowiedzialny za przycinanie drzew i krzewów przy wyjeździe z Intermarche w Środzie Śląskiej? Przestałem tam robić zakupy głównie z powodu tego wyjazdu.

Podczas wyjeżdżania z parkingu Intermarche w Środzie Śląskiej widoczność jest bardzo ograniczona z lewej, jak i z prawej strony, z powodu wyrastających pędów z dołu drzew, bardzo gęstych. Często wyjeżdża się na tak zwanego "czuja", a nie wyobrażam sobie takiego niepewnego wyjeżdżania autem z parkingu z dzieckiem w foteliku. Tym bardziej, że zdarzyły się już tam stłuczki.

A tak przy okazji, to chciałbym zwrócić uwagę na źle ustawione lustro drogowe, które znajduje się na skrzyżowaniu ul. Malczyckiej ze Spółdzielczą. Ma pomóc wyjechać z ulicy spółdzielczej, lecz ma za mały kąt. Rozpędzone auto jadące ulicą Malczycką w stronę miasta,  w lusterku drogowym jest widoczne, gdy już jest naprawdę blisko skrzyżowania. Czyli, gdy jeszcze nie widać auta i wyjeżdżamy z ulicy spółdzielczej, możemy się nie miło zdziwić, że rozpędzone auto na Malczyckiej jest już naprawdę blisko nas, o czym również świadczą kolizje drogowe.

Mieszkaniec

(dane do wiadomości redakcji)

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

To drzewo rośnie poza ogrodzeniem więc należy raczej do miasta

This comment was minimized by the moderator on the site

Wyjazd ze Spółdzielczej na Malczycką był wielokrotnie zgłaszany i potwierdzony przez policję na mapie zagrożeń ale nic się z tym nie robi!

This comment was minimized by the moderator on the site

Teren po byłym warsztacie ma Intermarche. Ma tam budować bricomarche. I jeśli z ich krzaków wychodzi coś w pas drogowy to oni to powinni przyciąć. Gmina powinna ich najpierw pismem uraczyc

This comment was minimized by the moderator on the site

O tak, przy wyjeździe z Intermarche po prawej stronie nic kompletnie nie widać.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację