Czytelnik: Czy ktoś to wreszcie posprząta?

poniedziałek, 21 styczeń 2019 13:10 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na jednym z parkingów w Środzie Śląskiej od dłuższego czasu stoi porzucony samochód. O interwencję porosił nas czytelnik: - Auto zostało zaparkowane kilka lat temu. Czy musi zajmować miejsce parkingowe i zarazem zaśmiecać nasze miasto?

-  Czy ktoś to wreszcie posprząta?  - pyta mężczyzna.

Co na to policja?

- Dzielnicowy posiada informację dotyczącą  pozostawionego pojazdu. Prowadzi czynności zmierzające do ustalenia właściciela. Kiedy właściciel pojazdu zostanie ustalony, zostanie on zobowiązany do usunięcia swojej własności  – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany środa, 23 styczeń 2019 15:43

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak zatrzymasz sie na minute do bankomatu kolo Starostwa to odrazu gonia bo stoisz ma zakazie, ale jak aito stoi od 2 lat wrosniete w ziemie to "trwa ustalanie". Co jest trudnego w ustaleniu wlasciciela? Auto ma VIN i rejestracje jakims szyfrem zapisane i kryptolodzy ze sredzkiei policji nie moga go zlamac?

This comment was minimized by the moderator on the site

jeżeli ma opłacone OC, to może sobie stać na parkingu i 100lat

This comment was minimized by the moderator on the site

To auto z tego co pamiętam jest, a przynajmniej było na rzeszowskich numerach. Łatwo się domyślić kto nim przyjechał. Pewnie skończyło się oc i przegląd to je zostawili.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację