Szukamy domu dla pieska!

piątek, 17 sierpień 2018 09:43 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piszę z prośbą nagłośnienia, gdyż jest u nas piesek, najprawdopodobniej porzucony.

Sunia ma około roku, przyjazne nastawienie do ludzi i dzieci. My niestety nie możemy jej na chwilę obecną przygarnąć. Może znajdzie się osoba chętna, która zechce stworzyć jej kochający dom? W przyszłym tygodniu, jak nie znajdziemy rodziny, która ją przygarnie to zgłosimy pieska do gminy. Z góry dziękuję bardzo za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam
Czytelnik

Pies został znaleziony w miejscowości Jarosław i tam obecnie jest pod tymczasową opieką. Tel. kontaktowy 665 163 730.

(rol) fot. Czytelnik

Ostatnio zmieniany piątek, 17 sierpień 2018 09:48

Komentarze  

Permalink 0 Robert
Standardowa opcja w okresie wakacyjnym. Jedziemy na wakacje i z kim tu zostawić psa? A co mi tam wywalimy psa i po problemie. Tak wygląda załatwienie sprawy u niektórych. Oby udało się znaleźć dom dla psiaka a winnego złapać i ukarać.
2018-08-23 10:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jasio
Nie rozumiem po co ludzie podejmują się opieki nad zwierzęciem żeby później go wyrzucić gdzieś na poboczu. Niezłym zrytym beretem trzeba być żeby tak zrobić. Trzeba by porządnie karać takich ludzi jako przestrogę.
2018-08-22 11:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Hanka
Jakim bydlakiem trzeba być żeby porzucić zwierzę. Najgorsze że w wakacje wiele osób tak rozwiązuje "problem". Oby zwierzak znalazł nowych właścicieli bo zasługuje na to po tym co przeszedł.
2018-08-17 10:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież