"Za mało śmietników w naszym mieście!"

środa, 20 czerwiec 2018 11:06 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

[LIST DO REDAKCJI] Dzień dobry, będę wdzięczy Redakcji za zajęcie się tematem śmietników w naszym mieście, a w zasadzie ich brakiem (znikomą ilością).

 

Wymaga się porządku od dzieci, od właścicieli psów, by sprzątali po swoich pupilach, ale np.: przykładowy spacer z osiedla zachodniego do miasta uniemożliwia wyrzucenie czegokolwiek do kosza, bo zwyczajnie po drodze nie ma żadnego. A trasa nie jest krótka (około 1,5 km).

Obawiam się, że są tylko w centrum miasta, a pozostałe ulice jak np. Spółdzielcza, Malczycka, Kolejowa itp. ich nie mają. Kto w mieście za to odpowiada? Może odpowiednie służby wypowiedzą się na ten temat.

Dziękuję za poruszenie tematu, który dotyczy nas wszystkich, bo przyjemnie byłoby mieszkać w czystym otoczeniu i należy wytykać takie niedociągnięcia.

Norbert

(wszelkie dane do wiadomości redakcji) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 03:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież