"Pocztówka" z Chin (zdjęcia czytelnika)

wtorek, 21 sierpień 2018 12:41 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Podróż do Chin, to dla wielu z nas jedynie marzenie. Miejsce wyjątkowe, które jest jednym z najstarszych ośrodków cywilizacyjnych świata, o odrębnej i bogatej tradycji muzycznej, teatralnej, literackiej, filozoficznej, historycznej oraz naukowej...

Mieszkaniec naszego powiatu, pan Paweł, miał szczęście odwiedzić Chiny już po raz szósty. Przesłał nam kilka swoich zdjęć z okolic Szanghaju, gdzie przebywa służbowo.

Tylko pozazdrościć.

- Państwo wrzucają czasami zdjęcia z egzotycznych miejsc, zatem wysyłam 4 zdjęcia z okolic Szanghaju. Dwa pierwsze są z tzw. Wodnego Miasta Xi Tang (西塘),aa dwa ostatnie prezentują jedną ze słynniejszych buddyjskich świątyń w Chinach - Lingyin Temple (隐寺).  Pozdrawiam serdecznie całą redakcję - pisze pan Paweł.

Dziękujemy!

(rol)

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 21 sierpień 2018 13:15

Komentarze  

Permalink 0 robotnik
Super! Tylko pozazdrościć :D
2018-08-21 16:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież